2012 m. lapkričio 5 d., pirmadienis

March in Lanna

Turiu tokią atskirą nuo dienoraščio, mielą užrašų knygutę. Ji labai ypatinga. 

Visų pirma - knygutė graži ^^ 
Viršelyje Srijai Kuntawang paveikslas "March in Lanna". Nemanykit, kad aš čia baisiai kieta meno žinovė - tai užrašyta ant knygutės nugarėlės :) Bet užtenka pagooglinti, jog susižavėtum tuo menininku. Labai savos dvasios darbai..

Antra - knygutę padovanojo labai ypatingas dėdė.
Jis turi savyje tokios magijos, kuri man siejasi su Kalėdų Seneliu. Ar bent jau vyriausiuoju jo elfu. Ypač kai šypsosi. Kaip vaikas. 

Trečia - knygutėje surašomos labai ypatingos akimirkos.
Kiekvieną dieną po vieną ypatingą akimirką. Stengiuosi, jog jos būtų kuo mažesnės, tokios kurias po dviejų dienų pamirščiau. Jaučiu, jog ir dabar skaitydama jas nuo pradžių, kai kurių jau nebeprisiminsiu. Bet tai akimirkos, kai jaučiausi labai ypatingai :) Ypatingai poetiškai, ypatingai rūpestingai, o kartais taip ypatingai liūdnai, jog įrašydavau apskritai bent kiek gerą dienos prisiminimą. Greičiausiai 99% tų įrašėlių bus susiję arba su gamta, arba su liūtais. Tad jo... su gamta. Tačiau pagrindinis to sąrašo - dienoraščio moralas lieka tas pats - kiekviena diena mums duoda ką nors gražaus. Tik reikia pasistengti tai pastebėti ir tuo pasidžiaugti. 
Soundtrack: Lou Reed - Walk on the Wild Side // Lookin' for soul food and a place to eat

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą