2012 m. gruodžio 1 d., šeštadienis

Apie tai kaip vaikinai bendrauja su savo mama

Šiandien kažkaip vis lindo į galvą sena sena gera šokių vadovo pamoka.

Tais tolimais šauniais (taip - be galo šauniais) laikais, kai ėjau į mokyklą turėjau ir šokių pamokas. Iki šiol dievinu tautinius šokius ir tautinį kostiumą. Taigi, vieną kartą nusprendėme pasidaryti teorinę pamoką. Šiaip pagal planą jų kažkiek priklausė, bet nė velnio mes jų nedarėm :) Bet tą vienintelį kartą buvo baisingai šalta ir niekas nenorėjo persirenginėti. Be to, neseniai turėjom kažkokį svarbų koncertą, kuriam daug repetavome, tad buvom kiek atidirbę į priekį. Taigi, žiūrėjom šokių įrašus, įrašus iš kelionių ir šiaip blevyzgojom apie gyvenimą. Tada vadovas ir davė mums labai svarbią pamoką. Iš pradžių paskyrė ją vaikinams, tačiau tuoj pat susigrizbo, jog merginoms ji net aktualesnė. 

Pamokos esmė: tai kaip vaikinas bendrauja su savo mama parodo, kaip jis bendraus su savo mergina/mylimąja/žmona/antrąja puse/tram pam pam pam or what ever you want. 

Grynai.

Užtenka vieną kartą pamatyti jį besikalbant su mama ir viskas aišku. Po trijų metų su tavimi bus lygiai tas pats. Jei ne greičiau. Na, jei kalbame apie "kol mirtis mus išskirs", tai visiškai trumputis laiko tarpas. 

Štai ko mes mokėmės per choreografijos teoriją :D Bet svarbu tai, jog kiek esu mačiusi pavyzdžių, kurie galėtų patvirtinti šią teoriją, visi būtent tai ir padaro - teoriją patvirtina. Įdomu, ar ne? Ir manau, jog absoliučiai logiška. Iš esmės, tai net savaime suprantama

Regis tiek. 


Soundtrack: Black Label Society - Woman Don't Cry // I'm losing your mind

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą