2012 m. gruodžio 9 d., sekmadienis

Spalio 23, antr.

Susitikau su keliais klasiokais. Mokykloje tokių žmonių vienoje kompanijoje vaizdelis būtų buvęs tiesiog neįtikėtinas. Ir kalbos buvo visiškai neįtikėtinos. Na, žinoma, aptarti visų klasiokų, kuriuos sugebėta prisiminti, gyvenimai: kas kur mokosi, kaip mokosi, kur gyvena, su kuo, su kuo draugauja ir su kuo išsiskyrė. Ech. Gal ir nieko. Kol kalba nepakrypo apie Auksę... siaubas kažkoks. Bet Gabrielius koks atsigavęs po savo kelionės į Ameriką :) Vienas malonumas buvo kartu grįžti pėsčiom į Antakalnį. Toks trykštantis energija, noru GYVENTI, kuo daugiau patirti, pamatyti, sužinoti ir visu tuo taip nuoširdžiai ir noriai dalinosi. Gražu ir malonu klausytis buvo :) Žinoma, jis buvo kiek išgėręs, tačiau per daug to nesijautė. Dvynys, juk jis vis dėlto :)

Kitos susitikimo su klasiokais temos... visiškai kosminės... ekonomistai ir ISM'ininkai, tad... pinigai pinigai pinigai. Darbas ofisuose ir panašiai. Supratau, jog esu ten visiškai ne į temą. Absoliučiai. Gerai tik tiek, jog iš esmės likau nepastebėta. Juk reikėjo apkalbėti tiek klasiokų.. o diskutuoti apie įmonių kūrimą, valdymą, veikimą ir pan. neturiu visiškai jokio išprusimo.

Apibendrinus: buvo malonu, smagu, tačiau vieno ar dviejų (geriau vieno) tokių susitikimų per metus pilnai užtektų, kad tai tebebūtų taip pat malonu.


Soundtrack: Slash & Myles Kennedy - Not for Me //The only thing that makes me whole again, Is to stand right here before you in the sun oh

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą