2013 m. sausio 6 d., sekmadienis

Nauji metai - nauji stebuklai

Vis dar esu netikra, jog nesapnuoju. Gal numiriau, tačiau toliau gyvenu savą gyvenimą, nes nesuprantu, jog numiriau? Gyvenimas atrodo surrealus. Kaip Dali paveikslas, kaip Rowling romanas, ar Disney filmukas. Kai eini gatve, važiuoji troleibusu, kai mokaisi istoriją ir teoriją, kai sėdi egzamine ir geri arbatą - nuolat nevalingai išsišiepi ar droviai šypteli, papurtai ir nuleidi galvą ir vėl ją pakeli išsišiepusi. Kai aplinkui matai tik gerus dalykus ir viskas gražu. O svarbiausia, kai tai kas nutiko laikai savyje ar tarp savęs ir 1 - 3 artimiausių žmonių, nes kitaip bijai, jog ta laimė paspruks. Išsigąs tokio didelio dėmesio. Ar dar blogiau - paaiškės, jog tai tikrai buvo sapnas, jog tai aš miegojau ir sapnavau, o ne Liūtas. 

Naujieji prasidėjo neįtikėtinai - kas dvi dienos po visą gyvenimą lauktą įvykį. 
Argi ne miela? ^^

Nereikia manyti, jog tai kažkas labai LABAI didelio. Visą gyvenimą laukiau ir mažesnių dalykų nei pasipiršimas, ar milijono laimėjimas. Tiesa pasakius, tai tokie dalykai, kurių niekada ir nelaukiau. Tačiau sausio 1 su pratęsimais gruodžio 31-moje ir sausio 2-oje...
Sausio 4... 

Šitos dienos... jos tikrai pakeis viską. Tai pradžių pradžios, apie kurias niekada net nedrįsau svajoti, nes maniau, jog tai jau tikrai kvaila. Na, svajoti, jog kalbiesi su Ville Valo - neatrodė kvaila, nes supratai, jog tai visiškai nerealu ir niekada nenutiks. O svajoti, jog dirbsi su tavo studijuojami dalyku susijusį darbą, atrodė kvaila, nes tai kaip ir realu, tačiau tuo pačiu niekada netikėjau, jog taip galėtų būti. O dabar... dabar panašu, jog realu. Tai truputį baugina. Bet yra dar labiau bauginančių dalykų, kurie taip pat buvo per geri svajojimui, o dabar droviai mojuoja iš už kampo. Timpteli už kasos, kaip koks šeštokas ir vėl nubėga už to kampo ir laukia ką tu darysi.. 

Ir viskas taip surrealu, jog kartais pamirštu kvėpuoti ir varinėti kraują. 


Soundtrack: Anathema - Untouchable Part II // I never seen a light that's so bright

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą