2014 m. kovo 25 d., antradienis

Witihin Temptation

Dvi dienos po Dream Theater stovėjau eilėje prie "Teatro Arenos" ir nekantriai laukiau kol išvysiu vienus iš pačių pačiausių - Within Temptation.

Jų muzikos klausymosi tradicijos manajame grotuve jau pakankamai ilgos, o ir naujasis albumas "Hydra" nenuvylė. Jame išleista "And We Run" net tapo viena tų dainų, kurių nekyla ranka perjungti :)

Taigi, 2014 kovo 4, Teatro Arena, Vilnius.

Per savo žioplumą vietoje atsiradau tikrai anksti, gal 40 minučių iki įleidimo į pačią areną. Tad teko daaauuug daaauuug laukti. Ir šalti. Mano nuo vasario pradžios niekaip nepasveikstančiam organizmui tai nebuvo į gerą. Tačiau po begalės laukimo gavau tikrai puikų apdovanojimą - vietą "pirmoje eilėje" ^^ Patogiai įsitaisiau prie apsauginės tvorelės. Lygiai (ar panašiai) ten pat, kur ir per Megadeth. Jau prieš koncertą supratau, kad tai kaaažką reiškia. 

O būtent tai, jog Within Temptation išsiveržė į antrą geriausio matyto koncerto vietą! 
Sharon ir vyrukai dėjo iš širdies, o ir publika tos širdies pridėjo gerą dalį... 
Buvo stebuklinga. 

Žemė drebėjo po kojomis šokinėjant, vaizdai lėkė pro užmerktas akis pašėlusiai kratant galvą, o tarpais į rankas nebesubėgdavo kraujas nuolat laikant jas iškėlus, nuolat plojant. 
Jei per Dream Theater "išsidaviau į valias", tai su Within Temptation viršijau visas įsivaizduojamas ribas.
Ir žinoma apsiverkiau.. kur jau aš ne.. tačiau pagal tai (manau) galima vertinti aukščiausio emocionalumo taškus koncerte... bent vieną:

dainos paskyrimą Ukrainai.. nesugebu prisiminti, kuri tai buvo daina. 
Tačiau tiek grupės, tiek publikos jautrumas šiuo klausimu tikrai sujaudino.

Antrą kartą pratrūkau, kai bisui užgrojo "Fire and Ice".
Nemačiau jos setliste, tikrai nemačiau... Ir va... 
Tai tokia daina, kai jos vienut vienutėlės užtenka, 
kad mylėtum tą grupę, kad eitum į jos koncertą.
O kur jau visa asmeninė drama slypinti po ja... 
Ech...

Koncertas buvo pasakiškas. Čia dar labai tiktų pacituoti Deivido Budgino recenziją iš music.lt:
Jei beveik visose savo recenzijose turėdavau priekaištų Lietuvos muzikos gerbėjams, šį kartą didžiavausi "Within Temptation" klausytojais. Beveik visas dainas publika dainavo kartu, reagavo į Sharon bendravimą, o kvietimas bisui buvo daugiau nei įspūdingas. Ir tai buvo pirmas kartas, kai grupei pasakius „mes čia tikrai sugrįšime“ aš tuo patikėjau, nes matėsi, kaip visa grupė buvo nustebinta tokios reakcijos ir atgalinio ryšio.
Tačiau negaliu nepaminėti ir "pašalinio" šio koncerto poveikio... Sprandą, nugarą ir rankas skaudėjo dar bent tris dienas. Ypatingai sprandą ir nugarą. Apskritai taip pavargau, jog išėjus pro "Teatro Arenos" duris ir pamačius tą m i l ž i n i š k ą kalną, priešais įėjimą... maniau, jog niekada jo neįveiksiu. O kur dar mėšlungis surakinęs kojas, kai maniau kviestis Liūtuką į pagalbą... Tačiau visa tai tik patvirtina, koks nepakartojamas buvo šis koncertas. Ir aš būtinai lauksiu Within Temptation sugrįžtant su nauju albumu (ar be jo) ^^

Renatos Drukteinytės nuotrauka (fotogriausmas.lt)
Manto Daleckio nuotrauka (unrest.lt)
J. Stacevičiaus nuotrauka (lrytas.lt)

Soundtrack: Within Temptation - Ice Queen // Haven't you seen? Haven't you seen?
The ruins of our world

hReklamag

Kviečiu prisijungti prie "muzikinio" rolių žaidimo Popmundo:

 Bei mergaitiško "stiliaus" žaidimo Mados arena:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą