2014 m. rugpjūčio 10 d., sekmadienis

5 d. 5 val.

"Karklės" internetiniame puslapyje nenustygstamai mažėja minutės ir sekundės iki festivalio pradžios. 
Žinoma, tos "5 d. 5 val." jau buvo prieš valandą, kai įrašiau pavadinimą, bet tai juk taip poetiška. 
Nepykite, kad klastoju... istoriją. 

Tačiau faktas tai, jog rytoj išvažiuoju į Šiaulius. Iš ten į Skaudvilę. Iš ten į Tauragę. Iš ten į Klaipėdą... 
o jau tada... autobusiuku į pačią Karklę ^^ Ir visa tai reiškia, jog jau šiandien laikas dėtis daiktus. 

Šiaip daiktus dėtis mėgstu. Tai įdomus užsiėmimas. 
Seniau prieš kiekvieną (net 2 dienų) kelionę susidarydavau sąrašą reikalingų daiktų ir po to jį žingsnis po žingsnio išbraukydavau. Dabar jau esu tikras daiktų dėjimosi profas, ir tokie sąrašai tik erzintų. 
Na, panašiai kaip Jimmy Page'ą erzintų, jei jam lieptų "Stairway to Heaven" groti iš natų popierių. Pfi.
Tačiau šįkart situacija sudėtinga. Jau matote dalį sekančios mano savaitės maršruto. Likęs yra toks:
iš Karklės į Šiaulius, iš ten į Radviliškio rajoną, iš ten į Skuodo rajoną, tada gal dar klasės susitikimą (rimtai tuo abejoju) ir tada, iškilmingą rugpjūčio 31, į Vilnių. Je. Taigi teoriškai dabar turiu susidėti visus daiktus, kurių man reikės per šias tris savaites visose tose skirtingose vietose ir aplinkose. 

Namuose, mieste, kaime, prie ežero, per Liūto gimtadienį, HIM koncerte, žygiuose, skaitant mokslinį pranešimą, ekspedicijoje ir gal net klasės susitikime. Wicked!

Kad Liūto gimtadieniui nieko nepamiršiu, nesibaiminu. 
O štai su Karkle ir HIM viskaip gali atsitikti... 

Bilietą ir turimų HIM albumų viršelius (na, "Tears on Tape" teks imti visą albumą) jau... pasidėjau, kad įsidėčiau ^^ Jei jau prašyti autografų, tai tik ant albumų viršelių, o ne kokio šikpopierio, kurį iš susijaudinimo vėliau suglamžysiu, pamesiu, ar tiesiog... Albumai kiečiau. Dėl visa ko pasiėmiau ir Marijono "Baigėme mokyklą". Negali žinoti, gal pasitaikys proga :) Nors turbūt neišdrįsiu... Ech.

Kas toliau... 
Pledas - jaukiau vakaroti bus.
Dienoraštis - pažadėjau Chadei kitą dieną jau įkelti įspūdžius iš koncerto, bent nufotografuotus nuo popieriaus.
Markeris - autografams.
Pinigėliai - noriu noriu noriu HIM hoodie'džio... O jei jau nepakeliamai brangūs bus, bent marškinėlių.
Akiniai nuo saulės - kietumo procentui pakelti ir parodyti saulei, kad jos nemėgstu (tik reikia tą varžteliuką prisisukti, o tai tas mažas kreivumas, kai vienas antakis uždengtas, o kitas ne kietumą tik numuš žemyn).
Namų raktai - ketinu parvalkatauti iki jų Šiauliuose ir pasiimti Liūto gimtadienio pyragą skirtą draugams.
Striukė - kietumui ir nuo jūros vėjų. Niekada jų nesuprasi. 
Vazelinas.

Viskas. Daugiau tikrai nieko nereikia. 
Važiuodamos į koncertus viską, ko nereikia stenkitės palikti namuose. Viską. 
Gėrimai, maistas, fotoparatai - niekur neleis jų įsinešti. Manau, špaklaus taip pat turėtų neleisti įsinešinėti. 
Padaugėtų vietos moterų tualetuose. 

Visą liepą ramiai dirbau, ramų darbą, kai galima duoti laisvę mintims ir fantazijai, prisigalvoti visokiausių tobulų koncerto scenarijų. Žinau, kad kituose koncertuose man pernelyg gerai sekėsi be vargo gauti geriausias/patogiausias vietas (daugeliu atveju), tad šįkart gali nepasisekti. Kita verta, turiu gerą bagažą patirties. Žinau, kad tą dieną laukia ilga kelionė, o pats koncertas prasidės naktį, tad galiu būti pavargusi. Tačiau tai skamba beprotiškai! Juk būsiu septyneris metus lauktame koncerte... Žinau, kad gyvai Ville balsas... na, jam tikrai geriau sekasi dainuoti studijoje, tačiau tai juk bus Jis. Jie visi. Kvėpuoti tuo pačiu oru. Tai juk taip nedaug, tačiau taip magiška. Girdėjau, kad garsas Karklėje būna tragiškas... Tačiau... ir publika ne smagiausia susirenka. Eina jie visi šikt. 

Jau taip laukiu to koncerto, kad manyje liko daugiau laukimo, nei manęs pačios.
Net ką apsirengti, kad nebūtų gaila sugadinti drabužių, ir tuo pačiu jausčiausi barbiškai gražiai, jau nebe taip svarbu. Prie mano kiaurai suplyšusių Timberland'ų vis tiek viskas tinka ^^

Gerai, kad dar prieš tai Liūto gimtadienis, o tai nuprotėčiau. 
Dabar dar galiu rūpintis pyragais ir kaip, po velnių, slaptai supakuoti dovaną, kad Jis nepamatytų?

Liko 5 d. 2 val. su kapeikomis. 
Iki pačių HIM, tos kapeikos 1 diena. 
Bet nieko tokio. Koncertas ateis ir praeis.
O kas tada? Naujas svajones man galvoti labai sunku...Soundtrack: HIM - Passion's Killing Floor // In my arms you won't sleep safely
And of lust we are reborn

5 komentarai:

 1. Ir išties, kaip smagu paskaityti tokius įrašus, kupinus nuoširdaus džiaugsmo, regis bereikalingo, tačiau šypsnį keliančio smulkmeniškumo. :)
  Galvoje sukasi mintis, kaip tau pavydžiu, kad turi HIM kompaktų. Aš negaliu pasigirti nei diskais, nei kokiomis kitokiomis HIM atributika dabintomis smulkmenomis. Tačiau nuoširdžiai tikiuosi Karklėje įsigyti, tavo jau minėtų, džemperį arba bliuskutę, ir pargrįžusi namo, visam savo miestui išrėkti, kad taip, aš myliu HIM. :)
  Iki skausmo banalus posakis 'Kuo arčiau svajonė - tuo mažiau ji svajonė', tačiau velniškai teisingas!
  Kai akys išvydo pas mane profilyje komentarą nuo Lunos, kuris ir buvo viso šito priežastis, drebėdama, su ašarom akių kampučiuose puoliau reikštis draugėms, kaulyti tėvų bilieto ir atsigulus į lovą prieš miegą, paskutinė mintis visuomet būdavo kažkas itin panašaus į 'Aš juos pamatysiu', ir dabar kai liko 5 dienos, vis rečiau save užtinku šitaip svajojančią, nors neneigiu fakto, kad rugpjūčio 16 nakties laukiu labiau nei Naujųjų Metų, savo gimtadienio ar kito plauko neeilinių dienų. :)
  Ačiū už komentarą pas mane, ir linkiu išradingai bei įdomiai praleisti tas tris dieneles. Kantriai lauksiu naujo tavo įrašo, kvepiančio šviežiais nuotykiais, parsivežtais iš Karklės. :)

  - pasirašo Eleanoor :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Žiūrint koks tas gėrimas ir kur su juo nori įeiti... Su alijošių gėrimu tikrai pas mus įleidžia, nes tie ,,snargliai" kurie plaukioja duoda 100%, kad tai nėra kažkas rimčiau.. O, šiaip dėkavoju, kad dėl manęs tempsies dienoraštį.. Bus žiauriai įdomu paskaityt. :3 O, dovanos nereikia pakuoti. Gali atėjusi į namus ar kažkur, kur sveikinsit paslėpti dovaną, paskui pasakysi, kad reikės surast. Manau bus įdomu ieškoti :D Aš taip seniau darydavau su sese ir sakydavau ,,šalta arba karšta" (nustatant dovanos buvimo vietą). Nenukrypstant nuo temos, tai linkiu pačio geriausio koncerto!!! ^^ Ir nebijok pakalbint Marijoną! Juk galbūt, tik 1 kartą bus galimybė pašnekėt su juo. Kaip mano tėtis sako: Drąsiau, dramblį! (Nežinau prie ko čia tas dramblys... iš kažkokio filmuko). :D Ok. SĖKMĖS TAU, LUNA! ^^ Apturėk pasakišką laiką! :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. [Ploja rankutėm išsišiepus kaip vakarykštis super mėnulis]

  Kokios Jūs mielos! O dabar atrašysiu kiekvienai asmeniškai :))

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ir aš jau skaičiuoju dienas, ir tas laukimas mane žudo (skamba... kaip iš melodramos). Mano pačios viltys juos pamatyti po truputį žlunga. Bet žinant Tavo, kaip rašliavininkės sugebėjimus, paskaičius kaip ten viskas eisis tikiuosi bent jau susapnuoti koncertą... :] Sekmės! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ech, geros tau kelionės, puikios nuotaikos, neišdildomų įspūdžių ir gero tau oro Luna:) Lauksim naujų įrašų apie Karklės festivalį ir apie išsvajotą HIM koncertą:) Sėkmės:)

  AtsakytiPanaikinti