2014 m. rugpjūčio 13 d., trečiadienis

Gimtadienių metas ^^

Šiandien mano Mamuko gimtadienis ^^ 

Jau išpakavo mano dovaną ir padūsavo kaip gražu ir kad nebuvo mačiusi tokios knygos - je. 

Grįžti pas mamą namo klajūnui studentui visada labai malonu. Pirmame kurse man tai buvo gyvybiškai svarbu. Apsiverkdavau autobusų stotelėje, kodėl vėluoja sumautas troleibusas, kai aš taip noriu namo.
Tačiau šio apsilankymo namuose metu įvertinau kelis faktorius ir pamačiau, kad jau esu labiau svečias namuose, nei jų gyventojas. Tie iki šiol apmąstyti faktoriai yra tokie:

kiekvieną kartą tau grįžus, Mama gamina prabangų kepsnį;

Mama ima per dažnai (nuolat) kreiptis mažybiniu vardu (taip daro močiutės);

niekas nebevaro pjauti žolės kieme;

nebemoki grįžti į savo kambarį tamsoje į nieką neatsitrenkusi;

tavo rūbų spintą ir rašomąjį stalą užgrobia sesės;

kiekvieną kartą grįžus randi pakeistą savo patalynę (na, gerai pati pasikeičiu >.<);

kiekvieną kartą grįžęs namo pastebi ryškių pasikeitimų - kieme pasodintas naujas medis, iš miegamojo dingo televizorius, o atsirado už kambarį didesnė spinta;

nebeparsiveži visų neskalbtų rūbų ir patalų, kad išsiskalbtum namuose.

Matyt, per naktį nepavyko visko apgalvoti, tad jei turite minčių siūlykite į komentarus čia, į mados areną, arba ask.fm .........

O šiaip, net jei šiandieninis gimtadienis Mamos, daugiau dėmesio skiriu pasiruošimui Liūto gimtadieniui po 2 dienų. Rytoj susitiksime Skaudvilėje, tad torto-pyrago nuslėpti nepavyks, tačiau gal bent dovanas išpakuos per tikrąją dieną. Tačiau man labiau rūpi, ar jam patiks pyragas ^^ Jis dar nepagamintas iki galo, tačiau tikiuosi pavyks sukonstruoti įtikinamą pinata cake :)) Na, jie profesionaliai pagaminti atrodo maždaug taip:


Va, kaip suprantate, svarbiausia idėja. Ją ir stengiausi įgyvendinti.
Tingėjau kepti patį pyragą, tad tiesiog prisipirkau iš anksto paruoštų
biskvitų juos supjausčiau, išpjausčiau ir sukroviau vieną ant kito. 
Kaip suprantate liko nemažai biskvito, kas buvo tikra šventė sesei.
Vien dėl to tas pinata tortas jai labai patinka :)) O man patiko dubuo su sumaišytais saldainiukais torto vidui užpildyti. Gerai atrodė. Bet tuo metu tingėjau fotografuoti, tiksliau aparatas rankose būtų sugadinęs visą akimirkos smagumą. Šiuo metu ruošiu kremą viso ko užmaskavimui.
Taip, ruošiu šią akimirką - aš mega-JamieOliveris :P O iš tikrųjų, tai kremas stingsta šaldytuve ^^ Aišku, jau jo ragavau - skonis kaip kondensuoto pieno. Tikiuosi jis dar pasikeis, nes tikrai būtų buvę pigiau ir paprasčiau teplioti tiesiog kondensuotą pieną (su kokiu nors kulinariniu tirštikliu, kad ne toks skystas būtų). 
Kol kas viskas atrodo tip:


Kol kas dar laukia smagumas išdekoruoti "viršelį". Bus smagu. 
O jei klausiate, kaip galiu ramiai gyventi, kai virtuvėje stovi dubuo su uogomis, dubenėlis su guminukais ir pilnas biskvitas saldumynų, tai patikėkit manim... šita nuotrauka daryta prieš dvi valandas ir uogų jau pavojingai sumažėjo... O biskvitą geriausia laikyti uždengtą, - ne toks pavojingas tada atrodo. 

Tiek ir tenorėjau. Šiandien šventė, o rytoj prasideda likusios rugpjūčio kelionės. Tad greičiausiai tai paskutinis mėnesio įrašas, o kada bus kitas nežinia. Dėkui visoms ir visiems už puikią nuotaiką ir palaikymą. 

Iki naujų įkvėpimų!
- Lunalight

P.S. Pasidarykite ir sau mielą šventę - su gera knyga, ar bliūdu ledų. Linkėjimai ^^

Soundtrack: Bruce Springsteen - Born to Run // I want to know if Love is wild 
Babe, I want to know if Love is real 

P.S. Žinoma su kremu visiškai susimoviau... Turbūt per trumpai plakiau, bet kad labai pavargau...
Tikiuosi visi tie išoriniai pribombasai pataisys padėtį ir Liūtas nepastebės kame čia reikalas anksčiau laiko :)


O ką manėt čia tik vietinis išsidirbinėjimas, kad blog'e Jį Liūtu vadinu? :)))

3 komentarai:

 1. Man kaip tik patinka daryti biskvitą. ^^ Maišyti visus tuos ingridientus (gal tik plakti tyngiu :P ). Ir šiaip žinok kaip linksma atsidarius Ežiuką rasti naują įrašą. ^^ Tuomet mažiausiai pusę dienos šypsausi. :>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Echhh.. Taip įsinorėjau valgyt... Reikės pasiknisti spintelėse, nes kažkur mačiau riešutų :D Ai.. P.S. Sveikinimai mamytei! ^^

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mmm kai skaniai atrodo ir tikrai puiki idėja,dar tokio torto nemačiau:( reikės kada brangiausiąjį nustebint:)
  O dėl grįžimo namo, tikrai po ilgo laiko viskas pasikeičia, kad ir kaip būtų gera pas mamą, bet pasiilgsti ir dabartinių savo namų:) Kaip sakoma visur gerai, bet savuos namuos geriausia:)

  AtsakytiPanaikinti