2014 m. rugpjūčio 12 d., antradienis

Kvėpuok

Gerai. Penkių komentarų prie vieno blog'o įrašo dar tikrai nesu turėjusi (nesvarbu, kad vienas jų mano pačios, shhh). Tai labai jaudinantis ir kvapą atimantis reikalas. Dėkui jums labai ^^ 

Už linkėjimus, už džiaugimąsi kartu, jaudinamasi kartu, patarimus, atsakymus į apklausą, kurią labai šauniai susiradote šone. Beje, pastarosios rezultatai mane tikrai stebina. Blog'ai apie kompiuterinius žaidimus (čia turėjau omenyje labiausiai SP, be abejonės) nesusilaukė nė vieno balso. O juk taip didžiavausi savo ledinės arbatos blog'u. Pasirodo visiškai be reikalo. Nu, ir gerai. Čia, matyt, vienas tų atveju, kai užmigta ant laurų.
Senovės išmintis veikia - būkite budrios :)) 

Po du balsus turi blog'ų tipai, kurių gyvenime nerašyčiau. Tai gerai. 
O visus kitus balsus susiglemžė ponas Dienoraštis ir kitokie rimti dalykai. 
Nežinau ar tai gerai. Neįdėjau pasirinkimo kita. Žioplas padaras... 

Šiuo metu beprotiškai lyja. Tas garsas nuostabus. Noriu kuo greičiau susirangyti po pledučiu ir užmigti to klausydamasi. Gal net dantų nesivalysiu, kad tik spėčiau. Tokie dalykai paprastai nutrūksta būtent tada, kai jau esi visa esybe pasiruošęs jais mėgautis... Tai labai blaško mintis. Ar esate girdėjusios lietų, kuris savo grožiu trukdytų rašyti? Išgirskite.

Taip žmogus ir nebeliūdi, kad lietus sugadino super duper krintančių "žvaigždžių" naktį ir negali voliotis žolėje galvodama norus. Hmm.. paskutinį kartą tai dariau po pirmo kurso. Tada vidurnaktis persirito į Liūto gimtadienį. Jau turėjau jo telefono numerį, tačiau nedrįsau jo sveikinti. Bijojau to nemalonaus momento, kai reikės aiškinti kieno tas žinomas nežinomas numeris...

O dabar... 
Hello, rain, my old friend,
I've come to talk to you again

Labiausios iš labų naktų. 

Ačiū dar kartelį.

Soundtrack: lietus


P.S. Pasirodo, delfi.tv transliuos 72 val. trukmės Karklio festivalio tiesioginę transliaciją.
Daugiau apie tai čia. Labai į detales nesigilinau, tačiau gal kam tai pakels ūpą ^^ O svarbiausia - suteiks galimybę pamatyti HIM'us besisukiojančius po lietuviška saule ;)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą