2014 m. spalio 13 d., pirmadienis

44 - 48.

2014 m. spalio 9 d., ketv.

44. Krepšinio krepšys


Šįkart nuotrauka itin blanki, tačiau mažas malonumas fotografuoti kažkieno kiemą ir bijoti gauti iš bato į kaktą. Ir vis dėlto net apsisukau ir grįžau kelis žingsnius atgal, kad dar kartą apžiūrėčiau tą beveik meno kūrinį. 

Krepšinio krepšys obuoliukais nusėtoje aikštelėje, tarp padžiautų skalbinių, sukaltas iš kopėčių (?) ir padabintas nublukusia užuolaida. Štai kur tikra romantika ^^

Smagu pafantazuoti, kad į šį krepšį šiuo metu mėto būsima mūsų rinktinės žvaigždė, o šis krepšys taps dar vienu turistiniu objektu Šiauliuose. Būtų smagu. 

Soundtrack: Def Leppard - C'mon C'mon //  Give back the spark, come light the fuse

P.S. Eina sau... Def Leppard būgnininkas dar 1984 metais neteko kairės rankos! Visi jų geriausi hitai po tų metų išleisti... Wicked! Dabar daug atidžiau jų klausysiuosi. 

2014 m. spalio 10 d., penkt.

45. Lapų krūva

Nė pati nepajutau kai vidury gatvės išleidau tą gailų, mažo vaiko ar dar mažesnio šuniuko garsą... tokia krūva lapų... tokia... lova lapų!

Jei lankyčiau tą darželį niekas nesustabdytų nuo išsimurgdymo joje! Tačiau nesu mažas vaikas, o tik praeivė į darbą anapus tvoros... tad nuleidusi galvą nukulniavau savais keliais. Nors galvoje tebesisuko gaili mintis: tokia krūva... ir niekas joje nesivarto... 

Užtat vakare brolis davė bazaro. Nusipirko iPhone, tačiau susimovė su kortele - įdėjo ją pirštais, o ne tuo specialiu šūduku. Viskas užstrigo ir nė velnio neveikė. Susinervino. Bet taip nestipriai. Taip le pofik stiliumi. Skambina draugui, kuris remontuoja telefonus ir sako:
- Žiek, čia sesė nusipirko iPhone'ą ir užstrigdino kortelę... 

Mielas. Jo.

Soundtrack: Iron Maiden - The Trooper // And as I lay forgotten and alone
Without a tear I draw my parting groan

2014 m. spalio 11 d., šešt.

46. Epitafija

Savaitgalis buvo fantastiškių fantastiškiausias. Jau vien dėl to, kad spalio viduryje blūdijom po maikėm lyg niekur nieko. Geltoni medžiai ir tokia ryški saulė aplink atrodė kaip nufotošopinta. Tikiuosi jūsų savaitgalis buvo toks pat šiltas, mielas ir pilnas gerų įspūdžių ^^ Na, o mes su keliais draugais buvome žygyje... tiksliau turėjome būti žygyje, tačiau gavosi ekspedicija. Kadangi per dvi dienas geriausiu atveju nuėjome 18 km (kai šiaip paprastai per dieną nueinam kokį 30... gal 25) ir pakalbinome keturis pateikėjus.

Tačiau juk nuotrauka visai ne apie tai. O apie eptafiją: Koks aš buvau toks tu esi, koks aš esu toks tu būsi. Žinoma, būna įvairių jų variacijų, tačiau jei jau įeini į senas kaimo kapinaites, jei jau randi XIX a. gimusio žmogaus, aptrupėjusį antkapį, jis vis pasitinka tave su tokiais žodžiais. 
Tai taip šiurpu. Dar jei vėjas pakelia plaukus, ar šiaip kas sukrebžda netoliese, skaitant tuos žodžius taip ir norisi slėptis po lapu. 

Tačiau taip - savaitgalis buvo puikus.

Soundtrack: Katatonia - My Twin // Are you strong when you’re with him

2014 m. spalio 12 d., sekm.

47. Lapų krūvoje ^^


Vos tik spėjau penktadienį pasvajoti apie pasivoliojimą lapų krūvoje, sekmadienį galėjau tai daryti kiek norėjau ^^ Na, gerai. Laikas buvo ribotas, tačiau įkritau ir pasivarčiau tarp tų klevo lapų bent keturis kartus. O prieš paskutinį kartą gulėjau užsikasusi kokias 10 minučių :)) Saulė akino pro geltonus lapus ir mėlynutėlį dangų, tad daugiausiai markščiausi kaip koks katinas. Viskas kvepėjo nupuolusiais lapais, kai kurie jų koteliai kuteno nosį, jaučiau kaip koja ropinėja kažkoks gyvys su daug mažų kojyčių, palei ausis taip pat šiureno lapai ir šildė taip pat lapai. Viską valdė lapai. Buvo smagu. Smagu pabūti sualaukėjusiu vaiku. 

Ir jūs dar spėkit paturėti tokią progą ;) bent dešimčiai minučių ^^ 

Soundtrack: Poets of the Fall - Maybe Tommorow Is a Better Day // Against all this I contrast you, when all is lost the war is through
Hey angel, dare the winds now we can fly

2014 m. spalio 13 d., pirm.

48. Cepelinai

Geriausias daiktas šiandienoje be abejo buvo naminiai, rankų darbo ir brolio bulvių skutimo cepelinai. Tačiau niekada nė už ką nesupratau ir nesuprasiu žmonių, kurie prieš valgydami savo maistą nufotkina... Nelabai suprantu ir žmones, kurie savo dienoraščiuose rašo apie orą, o tai jau padariau šiame blog'e, tad maisto tikrai nefotgrafuosiu (kol kas...). Ypač kai tie cepelinai buvo pernelyg skanūs, kad ilgai taikytum į juos objektyvą... 

Noriu dar...

Soundtrack: Edith Piaf - Mon Manege A Moi // Vis dar nesuprantu prancūziškai, 
Vis dar dievinu Piaf (bet ne prancūzų kalbą)2 komentarai:

  1. Išvertus pavadinimą gautųsi "Mano Karuselė Besisukanti Aplink Mane". Kažkas ale panašaus. Ne, nežinau, google išvertė "manège" į "karuselė", o ji dažnai nusišneka. :D ^^

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Taigi-vaigi. Todėl google ir nepasitikiu. Bent jau vertime jai dar milijonai tobulėjimo metų priešaky...

      Panaikinti