2015 m. sausio 31 d., šeštadienis

Sausio 30 - vasario 2 d. - "A Celebration of Harry Potter"

Šį savaitgalį teminiuose Hario Poterio parkuose vyksta "Hario Poterio šventė". 
Ji turi įvairią programą, kurios nė neketinu tikrinti, kad nepasidarytų dar liūdniau.

Lietuvos turizmo agentūros jau kurį laiką organizuoja temines Hario Poterio išvykas į Londoną ir Oksfordą, kurių metu aplankomos vietos, kuriose filmuotos įvairios filmų scenos bei Warner Bros studijoje įkurtą Hario Poterio parką... Kai šį rudenį pamačiau tos kelionės aprašymą kažkurios turizmo agentūros buklete... suvokiau, jog dar ilgus metus neturėsiu tam pakankamai laiko arba pinigų. Norėjosi verkti. Ruduo ir be to buvo pakankamai liūdnas, slegiantis. 

Šiaip ar taip, šventės proga nusprendžiau dar kartą peržiūrėti savo weheartit ir pinterest kolekcijas dedikuotas mano mielajam akiniuotam ir randuotam vaikystės draugui. Stengiausi atrinkti juokingiausius, nors permetus akimis, matau, jog neišvengiau ir kiek spaudžiančių širdutę. 

Tikiuosi knygų gerbėjai (jei čia tokių apskritai užklysta) atras ką nors naujo ir dar nematyto, o ne taip puikiai susipažinę su HP pasauliu, ar matę tik filmus, vis tiek bent ką supras ir taip pat maloniai pakikens ^^

Vis ieškojau progos šiam gif'ui pademonstruoti - jis be abejonės mano mylimiausias! :D


Na, o pabaigai mano pačios sudėliotas derinys šventės proga. Pagaliau radau ryžto atrasti ir suprasti, kaip gi kiti žmonės dėlioja tokius visokius derinius... šis sukurtas naudojant polyvore.com "spintą". 

Jau nuo senų senovės J.K.Rowling internete talpina naują medžiagą apie HP veikėjus. Visa tai vyksta pottermore.com puslapyje. Kuriame užsiregistravus, visų pirma keliauji pas Olivanderį pirkti lazdelės, o atvykęs į Hogvartsą esi paskiriamas į vieną iš keturių mokyklos koledžų. Tai nevyksta automatiškai - turi išspręsti savotišką testą. Taip pat jau nutiko, jog pakliuvau į Varno Nago koledžą.

Esu skaičiusi, jog pati Rowling atlikusi testą buvo paskirta į Švilpynę, o Tomas Feltonas (filmuose vaidinęs Draką Smirdžių) neperseniausiai sužinojo esąs grifukas ^^ Miela.

Visa ši įžanga buvo skirta tam, jog paaiškinčiau, kodėl derinyje vyrauja mėlyna spalva ir yra keli paukštukai ^^ Tik tiek. Ramaus likusio vakaro :)
- Lunalight


Soundtrack: Nirvana - School // No recess

2 komentarai:

  1. Neliūdėk, Luna! Ateis dar ta diena, kada ir tu mindysi tą žemę! ^^ O čia nuotaikai visiškai pakelti. Man visada suveikia. (Labai tikiuosi, jog atidarys, nes per telefoną kopijuota).-> http://youtu.be/B-kx9YgItFY

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Dėkui, Iveta :) Smagu, jog nepraignoravai šio įrašo, nes jis šiaip apie HP, o apie jį viskas jau būna užknisę dar bent kelis mėnesius po Kalėdinio maratono :)))

      Panaikinti