2015 m. vasario 4 d., trečiadienis

Pagaliau - vasario 16 d.

Neprisimenu, kurios formos dienoraštyje, tačiau viename iš jų kartą liejau apmaudą, jog parduotuvės turi kokių tik nori formų pripumpuoti kiču kokias tik nori šventes. Kalėdos ir Velykos, Vėlinės ir Helovynas, Valentino diena ir Joninės... Visokios akcijos, atrakcijos jų proga. Specialios lentynos ir ištisos salės jų dekoracijoms, vaišėms ir kam tik nori. Tada svarsčiau, o kada bus didysis išpardavimas Valstybės atkūrimo proga? Kada ši diena taps ne tik proga ramia sąžine pradrybsoti prieš teliką, o ir smagia iškilme su šeima papietauti kavinėje, nueiti į filmą, koncertą. Koncertai šiuo klausimu paprastai nenuvilia. Nors jau nebežinau. Manosios valstybinių švenčių tradicijos susiklostė kiek nepriklausomai nuo pasiūlos

Tačiau šįkart ne apie tai. Šįkart norėjau pasidžiaugti, jog pirmą kartą pamačiau (o gal tik šįmet pastebėjau?) specialią akciją Vasario 16-tosios proga. Geležinkelio stotis ir Lietuvos geležinkelių traukinius puošia trispalviai plakatai, skelbiantys, jog vasario 16-tą kelionės traukiniu kainuos kažkiek (nemažai) procentų pigiau. Žinoma, akcija bus tik tą vieną dieną ir reikia turėti lojalumo kortelę. Tačiau vis tiek miela. Man miela. Ypač kai siūloma kelionė traukiniu tokią ypatingą dieną.

Tiek ir tenorėjau.

Nieko ypatingo.

Bet miela.


Soundtrack: Pearl Jam - Sirens // Just to know we're safe
I am a grateful man

1 komentaras:

  1. Jo.. O Kupiškį traukiniai jau senokai nebestoja ir niekada turbūt nebesustos. Panaikino Kupiškį, kaip sustojimo tašką. Dabar tik ir belieką lekiančio traukinio garsų klausytis pro pravirą mano langą. Gaila. Šiaip smagu girdėt, kad tokią akciją padarė. Smagu, tikrai.:)

    AtsakytiPanaikinti