2016 m. rugsėjo 29 d., ketvirtadienis

PMS

PMS - priešmenstruacinis/permenstruacinis/pomenstruacinis sindromas. 
Štai kaip tai teisingai skamba mano žodyne.


Maždaug dvi su puse savaitės per mėnesį. Kai turiu laiko ilgiau, o kai neturiu - trumpiau. Galima ryte jaustis nirvanoje su pasauliu, per pietus skraidyti po senamiestį su Thunderstruck melodija po širdimi, o nuo 16 val. imti graudintis, nerimauti, visose vietose su visais žmonėmis jaustis blogai, o nuo 20 val. jau nebegalėti nežliumti... Nes nuo savęs tai neužsidarysi kitame kambaryje.

Taigi bus dvi su puse savaitės ir +-4 valandos į mėnesį. Bliovimo, slėpimosi, vengimo, nenorėjimo, negalėjimo, isterijos, bejėgiškumo, beviltiškumo, kaltės, skaudžios tylos, tylios paniekos ir dar tylesnio nekenčiu. O svarbiausia - nežinojimo. Kodėl, nuo ko, kaip, kas, ar galiu - ne, negali man padėti. Aš juk pati nežinau kas yra...

Ir tiesiog taip yra. Ir nors pasiusk negali kitaip.


Soundtrack: Jamie N'Commons - The Preacher // There's blood in their eyes and blood in their hearts

2 komentarai:

 1. Pamenu prieš porą metų buvo vienas žiaurus pms priepolis. Kaip tik tas metas prieš Kalėdas, kišenėse lyg tyčia švilpauja vėjai, ant nosies nuoma, o draugė sako varom į miestą tūsint! Kaip tik kažkokiais pirkinių reikalais vaikščiojau po akropolį, tai galvojau balsu bliaut pratrūksiu... Ašaros kaip pupos rieda, o aš einu per išpuoštą prekybcentrį, tokia drama queen :D Parėjusi namo dar kartą apsižliumbiau... Moralas toks, kad tereikėjo draugei pasakyti, jog geriau būtų kitą kartą susitikti, negu dešimt kartų apsižliumbti kaip mirštančiai gulbei. Dar vienas geras yra buvęs kai nuo ryto kažin kas netiko, tai nė pietų nesulaukus pakritus ant grindų kūkčiojau. Paverkiau, paverkiau, atsistojau, nusišluosčiau ašaras ir net susigėdau kaip čia man dabar taip nutiko... Baisus dalykas tas pms, bet jam praėjus galima skaniai pasijuokti iš tų absurdiškų liūdesių ir verkimų. :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Šiandien tai jau minėjau, tačiau pasikartosiu ir čia, kaip smagu, jog tavo komentarai tokie papildantys įrašus, Kylie :) Tikras įdomumas juos skaityti, tarsi tavo mini atskirą įrašą ta pačia tema :)

   Dėkui tau už tai. Ir džiaugiuosi, kad iš savo pms'ų sugebi pasijuokti ^^

   Panaikinti