2016 m. spalio 18 d., antradienis

Hario Poterio maratonas

Sėdžiu sau darbe. Svajoju, galvoju, mintis vejasi mintį, kai dirbi mechanišką darbą. 
Tokiais momentais darbe dažnai kompiuteryje būna įjungta wikipedia, imdb ir šiaip google, nes nuolat iškyla kokių nors keistų klausimų. Pavyzdžiui, šiandien užsimaniau pasitikslinti kada bus naujausių Karibų piratų, vaidybinio Gražuolė ir Pabaisos bei kada tiksliai tiksliai Fantastinių žvėrių premjeros. Ar tik šiandien ne lygiai mėnuo iki pastarosios? 

Ir tikrai. Lygiai mėnuo. Tačiau kas labiau patraukė akį už bet ką kita, tai jog pirmas filmas Forum Cinemas puslapyje, skiltyje "Greitai matysite" ne kas kitas, o "Haris Poteris ir Išminties akmuo"!

Ir pasirodo, jog šį savaitgalį Vilniuje vyks Hario Poterio filmų maratonas! Visi aštuoni filmai per 3 dienas!
Fantastika!


Pamenu, kai tokiame maratone buvome su geriausia drauge Šiauliuose. Žinoma, tada buvo 2004, ir maratoną sudarė vos trys Poterio filmai, iš kurių laukiamiausias, naujausias Azkabano kalinys ^^ Kai pagalvoji, tai net klausimas ar jau Fenikso brolija buvo išversta į lietuvių kalbą ir pasirodžiusi knygynuose :D Ech... auksiniai laikai. Kai turėjai ko laukti, ko tikėtis ir kuo tikėti :D

Dabartinis maratonas išties didelis iššūkis! Aštuoni filmai per tris dienas. Iššūkis ir piniginei, ir užpakaliui ir nervams. Nuo pernelyg didelio susijaudinimo ir džiaugsmo bet kas gali atsitikti :D

Tačiau iškyla vienas didelis BET ir NU, KODĖL? Nes šį šeštadienį, spalio 22, kai rodys 3-5 HP filmus, aš važiuosiu į Placebo koncertą! Na, ir sutapk tu man taip! Būtent taip.... Ech. 

Autobusas į Rygą išvyksta 13 val., tad net į Azkabano kalinį nėra jokių šansų spėti. Liūtas savaitgalį bus ekspedicijoje, tad nėra kam parsivežti manęs naktį, kai grįšiu, tai... po koncerto dar laukia ir smagi kokių 5 km kelionė namo... Žodžiu. Gyveni žmogus nuobodžiai ir pasyviai beveik du mėnesius ir tada BAM - ateina tas vienas šeštadienis, į kurį supuola visos tau nepalankiausios aplinkybės, nes nori veikti tą dieną tiesiog per daug! 

Iš esmės džiaugiuosi, kad dėl Placebo jau buvo aišku, kad negalėsiu važiuoti į šio savaitgalio ekspediciją. Jau praėjusią savaitę šikniukas tiek atšalo, o rankos sušerpėtojo, kad iki šiol neatsigauna. Jau tie vyrai... aiškink neaiškinęs tu jiems, kad spalio vidurys ne pats geriausias metas archeologijai ^^" 

Bet kuriuo atveju Varno nago džemperis neseniai išskalbtas ir puikiai tiks bent dviem vakarojimams kino teatre su mėgstamiausiais personažais ir būriu tokių pat bepročių :) Kiek mačiau į Išminties akmenį jau parduota virš 100 bilietų ir maždaug 250, tad...  kas susitiksim? :D


2 komentarai:

  1. Labas, Luna :) Vos tik užėjau į blogą ir pamačiau įrašo pavadinimą, išsiėmiau ausines ir pasiruošiau rimtam skaitymui. Negaliu žodžiais apsakyti, kaip tau pavydžiu... Atvirai, sėdžiu dabar apsiašarojus ir galvoju kaip norėčiau būti dabar Lietuvoje ir eiti su draugais į HP filmus. Nors šok į lėktuvą ir skrisk namo :D Ech.. Gero laiko tau, pasilinksmink :)

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Aww, kaip miela, kad kam nors mano įrašai apie Harį Poterį išties patinka, o tai jau buvau tvirtai nusprendusi vis tiek juos rašyti, nesvarbu, kad galiu įkyrėti skaitytojams (kuriuos labai branginu) ^^"

      Panaikinti