2016 m. lapkričio 18 d., penktadienis

Filmas "Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti"

Nesunku nuspėti, kaip labai laukiau šio filmo. Nesunku įsivaizduoti, kaip likus mėnesiui iki oficialios filmo pasirodymo kino teatruose datos, ėmiau tikrinti Forum Cinemas puslapį, ar dar negalima įsigyti bilietų į pirmąjį filmo seansą. 

Nesunku įsivaizduoti ir kaip nieko nebegalvojau, kai tie bilietai pasirodė ir kaip kankinančiai lėtai slinko dienos iki vakar dienos, kaip dar lėčiau tiksėjo minutės iki bent 18 val. vakaro, kai jau buvo padoru palikti namus ir patraukti link kino teatro ^^

Pirmiausia ten įžengusi nusiėmiau skarą ir atsitraukiau striukę, kad geriau matytųsi Varno Nago megztinis. Tuo tarpu Liūtas kuo giliau į kišenę susigrūdo savo juodai-geltonai dryžuotą Šiaulių šaliką, kad niekas nepagalvotų, jog ir jis toks pat beprotis kaip aš (juodai-geltonai dryžuotas šalikas puikiai tinka Švilpynės mokiniui :D). 

Po vis taip pat ilgo laukimo prie kino salės, kai į ją žmonės pradėti leisti tik 2 minutės iki oficialios seanso pradžios, pagaliau kiek nurimau. O tai tas jaudinimasis varė iš proto. 

Ir prasidėjo. Ir akys lakstė tarp vaizdo ekrane, bandė pamatyti ir pagrindinį veiksmą, ir detales, ir subtitrus, ir išgirsti originalų tarimą. Vos tik vėl įsižiebus šviesoms, pradėjus skirstytis žmonėms, man galva jau ūžė nuo daugybės klausimų ir kuo labiau artėjome prie namų, tuo daugiau man tų klausimų kilo. Ir šį įrašą jau rašau keturias valandas ir niekaip negaliu pabaigti. Labai sunku išlaikyti paslaptis (net neabejoju, jog tai galioja ir šiam filmui ne tik Prakeikto vaiko knygai) ir tuo pačiu aprašyti matytą filmą...

Turbūt viso vakar vakaro esmė buvo tame, jog magija sugrįžo. Ne visi sprendimai man patiko, daugybė jų dar ir kaip nustebino bei suintrigavo. Turbūt blogiausia tai, jog po visa ko neradau nusiraminimo, o kaip tik - norisi kuo greičiau sulaukti kitų filmų ir viską išsiaiškinti! Per paskutines 24 valandas Liūtas jau mažiausiai septynis kartus klausė: Kodėl tau būtina viską žinoti? Bet argi galima kitaip gyventi??? 

Pagaliau pažiūrėjusi šį filmą supratau, kad greičiausiai visa, ką buvau užmačiusi, paskaičiusi internete apie filmo veiksmą ir esmę gali būti netiesa, arba maža tiesa. Njutas į Niujorką atvyksta visai ne ieškoti naujų fantastinių gyvūnų ir jų aprašyti, ir ne Šiaurės Amerikos gyvūnų pažinti. Ir Grindevaldo vaidmuo filme visai ne epizodinis. Jis tiesiog esminis! Nesvarbu, kad Depp'as pasirodo vos 20 sekundžių... Viskas taip painu! Nieko nuostabaus, kad tai pirmame filme užveltai painiavai reikės ne dar dviejų, o keturių filmų! 1926-1945. Čia gi didžiulis laiko tarpas!

Ech, turbūt nieko nebus ir reikia pradėti ieškoti paguodos buzzfeed puslapyje, kur visi poteriški reikalai būna aptariami :D Pottermore dar nėra to, ko man reikia. O reikia, kad kas nors iškeltų tuos pačius klausimus, kaip aš. Galbūt pamėtėtų kokių užuominų, kurias praleidau pro akis. Ir gal net paaiškintų, kur dingo kai kurios internete matytos scenos, o gal aš tiesiog jas pražiopsojau? Nekantarauju sulaukti galimybės ir antrą kartą pažiūrėti filmą, ir įsigyti oficialų scenarijų. O visam tam reikia.... susirasti darbą! Et. 4 komentarai:

 1. Jėzau, nebegaliu nežmoniškai laukiu rytojaus! Bilietai jau seniausiai nusipirkti, Grifų Gūžtos šalikas jau ant kaklo, visos mažos scenos iš trailer'ių galvoj :D Vėl bus smagu išvysti magiją ekranuose :) O tau gero vakaro :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Smagu girdėti, Clarke! Kuo geriausių tau įspūdžių ;)

   Panaikinti
 2. Atsakymai
  1. Mano mylimasis. Nors tai nėra labai svarbu.

   Panaikinti