2017 m. sausio 12 d., ketvirtadienis

Metų pradžia

Sausio vidurys netikęs laikas rašyti Naujuosius metus sveikinantį įrašą. Akivaizdu, jog taip juos pradedu ne itin įkvepiančiai. Bent jau blog'o fronte. Tačiau ši veikla visada buvo labiausiai komplikuota mano jaukiame, tyliame pasaulėlyje. 

Išties metai prasidėjo gana pakiliai. Nuveikiau gana nemažai darbų, kuriems jau buvo laikas nuveikti. Trakų pilies sąsiuvinis ir blog'o juodraščiai numarginti naujų įrašų idėjomis, punktais, net beveik baigtais įrašais. Ir vis tik įkvėpimo maža...

Lygiai taip pat kaip maža įkvėpimo eiti susitikti su draugais, kai klausimai, kurių labiausiai šiuo metu vengi "Kaip sekasi? Ką dabar veiki?". Darosi vis sunkiau ir sunkiau į juos atsakyti bent neutraliai. Pagal minimalius padoraus bendravimo reikalavimus. Na, žinote, tai tos pageidautinos elgesio normos, kad žmogus nenorėtų bėgti nuo tavęs kuo toliau, nesijaustų beviltiškai sutrikęs ir pan. 

Vis tamsesni dizainai, vis niūresni pin'ai, vis dažnesnis sunkumas gelmėje. Jaučiu kaip imu prarasti visą tą tapatybę, kurią ėmiausi kurti vos išdrįsusi. Tam kaupiausi trejus metus, po to žydėjau trejus, nejau dabar reikės ristis žemyn trejus? Kai jau pramokau savimi tikėti? Ne... Jokiu būdu!

Noriu noriu noriu būti reikalinga.
Noriu būti naudinga, produktyvi, džiugi, veikli.
Noriu kurti, nori jaustis pasitikinti, noriu padėti ir įkvėpti.
Noriu tobulėti, judėti pirmyn, tarp žmonių, mokytis, pažinti, būti įdomia. 
Noriu įgyvendinti planus, o ne tik juos kurti. Noriu pakilti aukščiau visos šitos melancholijos.

Sako pirmoji metų pilnatis ypatinga. Sako jos išvakarėse reikia pradėti veikti, antraip metų planai ir norai vis sunkės, kol vėl išslys iš rankų... kaip pernai, kaip anksčiau, mūsų nerimo žiema. Tai ir pradedu.

Metų tikslai:
- atrasti sau vietą po saule;
- nepaleisti rašymo, nes jis atlaiko didžią dalį savivertės;
- rūpintis Liūto laime ir ypatingai ją globoti, kai pačiam bus per sunku.

Soundtrack: Anathema - Fragile Dreams // Today I introduced myself
To my own feelings

2 komentarai: